betclic opinie
0 0
0 0
Read Time:3 Minute, 8 Second

Betclic, lider na polskim rynku zakładów online, jest idealnym bukmacherem do obstawiania setek wydarzeń sportowych każdego dnia.
Założony w 2005 roku Betclic jest wiodącą francuską firmą zajmującą się zakładami sportowymi i grami online. Przez lata Betclic stopniowo zdobywał pozycję w całej Europie dzięki bogatej ofercie i wygodnym kursom. Duża część reputacji bukmachera wynika z jego sponsoringu piłki nożnej. Przykładowo, we Włoszech Betclic od lat jest oficjalnym sponsorem Juventusu. Oprócz tego, że jest to strona legalna, bezpieczna i w 100% niezawodna, Betclic wyróżnia się także promocjami, które zawsze są konkurencyjne.

Co oferuje Betclic?

Co oferuje Betclic

Betclic działa w Polsce dzięki koncesji od KNF i jest członkiem EGBA, międzynarodowego stowarzyszenia, które skupia najlepsze firmy hazardowe i bukmacherskie na świecie. Firma ma siedzibę na Malcie, a jej biura znajdują się w Paryżu i Londynie.

Kluczem do sukcesu firmy jest wiele czynników, z których najważniejszym jest doskonała oferta sportowa, obejmująca ponad 30 dyscyplin sportowych.

W szczególności sekcja piłki nożnej oferuje wszystkie najważniejsze międzynarodowe turnieje i wydarzenia. Wchodząc do strefy „”Piłkarskie zakłady specjalne””, możesz obstawiać setki rynków i selekcji specjalnych, takich jak „”spadek””, „”awans”” lub „”dyskwalifikacja”” drużyny w określonych rozgrywkach. Dodatkowo, dzięki opcji „”Last minute””, możesz obstawiać zakłady do kilku minut przed rozpoczęciem meczu.

Betclic oferuje Ci możliwość obstawiania setek wydarzeń sportowych każdego dnia w prosty i bezpieczny sposób. Rejestracja zajmuje tylko kilka chwil, a po postawieniu pierwszego zakładu otrzymasz bonus do 30 € do wykorzystania na kolejne zakłady. Kursy oferowane przez tego bukmachera są naprawdę dobre, szczególnie na najpopularniejsze rynki i sporty, takie jak piłka nożna, sporty motorowe czy tenis. Dodatkowo, dzięki promocji wielokrotnego obstawiania, możesz skorzystać nawet z 118% od wygranej.

Ale Betclic ma jeszcze więcej do zaoferowania! Operator ten oferuje również sekcję poświęconą zakładom na żywo, bardzo dobrze utrzymaną, możliwą do wykorzystania zarówno z poziomu desktopu jak i z urządzeń mobilnych. Odczuwalny jest jednak brak sekcji dedykowanej darmowemu streamingowi wydarzeń w harmonogramie.

Na koniec należy zwrócić uwagę na wysokie standardy bezpieczeństwa osiągnięte przez tego bukmachera oraz szybkość płatności, dzięki partnerstwu z Barclays, jednym z najważniejszych i najbardziej wiarygodnych banków na poziomie międzynarodowym. Decydując się na tego operatora masz pewność, że stawiasz na bezpieczny, wiarygodny i całkowicie legalny portal.

BETCLIC NA URZĄDZENIACH MOBILNYCH

BETCLIC NA URZĄDZENIACH MOBILNYCH

Czy chcesz mieć możliwość obstawiania na Betclic nawet wtedy, gdy jesteś poza domem? Wypróbuj teraz wersję mobilną i przenieś bukmachera do swojej kieszeni!

Flagowym produktem Betclic jest przejrzysta i przyjazna dla użytkownika platforma mobilna, kompatybilna z systemami operacyjnymi iOS, Android i Windows Phone. Możesz mieć dostęp i stawiać zakłady z telefonu komórkowego poprzez przeglądarkę lub aplikację. Niedawno Betclic udostępnił nową aktualizację, która jeszcze bardziej poprawiła wrażenia z gry na urządzeniach mobilnych.

Za pośrednictwem platformy mobilnej możesz sprawdzić wszystkie zaplanowane wydarzenia, uporządkowane według rodzaju sportu i daty, możesz obstawiać zakłady w trybie Live, korzystając z zakładów „”Last Minute”” i, jeśli chcesz, możesz dzielić się swoimi zakładami na głównych portalach społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter.

Rejestrując się przez telefon, będziesz miał prawo do wszystkich ofert aktywnych na platformie stacjonarnej, takich jak na przykład bonus powitalny za pierwszy zakład, który pozwala na otrzymanie do 30€ do wykorzystania na kolejne zakłady.
Na co czekasz?
Zamień swój smartfon, tablet, iPhone lub iPad w swojego osobistego bukmachera!

  • Licencja KNF
  • Bonus powitalny do 30€ na pierwszy zakład, zarówno z komputera jak i z telefonu komórkowego
  • Ponad 30 dyscyplin sportowych do obstawiania
  • Platforma mobilna kompatybilna z systemami iOS, Android i Windows Phone
  • Prosty, intuicyjny i wysoce użyteczny interfejs zarówno z poziomu przeglądarki jak i aplikacji
  • Sekcja „”Last minute””, umożliwiająca stawianie zakładów tuż przed rozpoczęciem wydarzeń
  • Możliwość dzielenia się swoimi zakładami na Facebooku i Twitterze

OPCJE WPŁAT I WYPŁAT

OPCJE WPŁAT I WYPŁAT

Betclic korzysta z najlepszych technologii dostępnych na rynku, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo zarówno wpłat, jak i wypłat.

W Betclic wszystkie transakcje możesz przeprowadzić bezpiecznie i pewnie. Betclic stosuje najwyższe standardy bezpieczeństwa, aby chronić Twoje dane i informacje bankowe.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %