Lista uczestników

Zarządzanie listą zarejestrowanych uczestników

Lista uczestników jest modułem eventshaper, w którym znajdziesz wszystkich uczestników, którzy zarejestrowali się na Twoje wydarzenie poprzez formularz rejestracyjny na stronie internetowej. Znajdą się tutaj również osoby, które zostały dodane w systemie jako Prelegenci.

Na liście uczestników masz dostęp do wszelkich informacji o zarejestrowanych uczestnikach. Dzięki możliwości dostosowania wyświetlanych kolumn w tabeli, jesteś w stanie zobaczyć wszelkie informacje pochodzące nawet z bardzo rozbudowanego formularza rejestracyjnego. Ponadto jesteś w stanie wyszukać i wyfiltrować uczestników według wszelkich możliwych kryteriów, sprawdzić kiedy się zarejestrowali oraz jakie wiadomości email zostały do nich wysłane.

Zwykła lista, niezwykłe możliwości

Dzięki zaawansowanej liście uczestników możesz sprawdzić którzy z użytkowników zażyczyli sobie dietę wegetariańską w ramach cateringu, którzy będą korzystali z noclegu na kilkudniowych konferencjach oraz którzy załączyli swoje prace na sesję posterową. Ponadto widzisz kto już zapłacił za uczestnictwo, kto potwierdził swój adres email a kto został odrzucony. Możesz również wyświetlić konkretne typy uczestników a także posortować listę według dowolnej wyświetlanej kolumny.

Na liście uczestników masz również możliwość wprowadzenia poprawek jeśli któryś z Twoich gości popełnił błąd podczas rejestracji. Możesz także dodawać uczestników ręcznie oraz usuwać ich, jeśli ktoś zmuszony jest do rezygnacji z uczestnictwa. Jeśli organizujesz konferencję naukową i w formularzu rejestracyjnym wymagasz abstraktów, posterów lub prezentacji - możesz je podejrzeć w trybie edycji uczestnika.

W każdej chwili możesz także wyeksportować całą listę uczestników do pliku CSV i znajdziesz w nim wszelkie informacje dotyczące Twoich gości, włącznie z datą i godziną sprawdzenia obecności, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z modułu recepcji na Twoim wydarzeniu.