Sprawdzanie obecności

Zaskocz swoich gości sprawną obsługą

Na większości wydarzeń wymagających rejestracji organizatorzy muszą zadbać o sprawną obsługę recepcji. Jest to niezwykle skomplikowane przedsięwzięcie zwłaszcza podczas obsługi dużych imprez, na których organizator spodziewa się setek uczestników. Moduł recepcji w eventshaper tworzony był we współpracy z profesjonalistami z branży eventowej tak, aby spełniał ich bardzo wyśrubowane wymagania w zakresie skalowalności, kompletności i szybkości obsługi gości na wydarzeniu.

Moduł do sprawdzania obecności na wydarzeniach w eventshaper jest bardzo zaawansowany, gdyż w dużej mierze korzysta z uprzednio wprowadzonych do systemu danych. Organizatorzy korzystają z tego modułu podczas trwania konferencji lub innego typu imprezy.

Kilka stanowisk recepcji

Moduł recepcji umożliwia sprawdzanie obecności na każdy punkt programu zdefiniowany w agendzie i oznaczony flagą sprawdzania obecności. Może być to zarówno dzień, blok jak i konkretna sesja. Eventshaper bez problemu poradzi sobie również z wielostanowiskową recepcją. Wystarczy, ze dodasz kilka kont Moderatorów dla hostess i przyjmowanie gości będzie możliwe na wielu stanowiskach na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu. Mogą być to komputery, laptopy, tablety a nawet smartphony!

Jeśli zdecydowałeś się na wykorzystanie kodów QR w materiałach graficznych to możesz sprawdzać obecność przy użyciu dowolnych czytników kodów QR - zarówno tych przewodowych, podłączonych do laptopa przez USB, jak i bezprzewodowych, sparowanych z komputerem czy tabletem poprzez Bluetooth. Ponadto, informacja o obecności danego uczestnika natychmiast trafia do wszystkich innych stanowisk recepcji.

Interfejs modułu recepcji

Sekcja systemu eventshaper do sprawdzania obecności jest w pełni responsywna i umożliwia korzystanie ze strony przy użyciu klawiatury. Możesz korzystać z wyszukiwania i filtrowania po wszystkich dostępnych polach na raz, strzałkami w górę i w dół poruszasz się po liście uczestników, enterem zaznaczasz obecność a przycisk Esc czyści pole wyszukiwania. Inteligentne filtry pomogą Ci wybrać odpowiedni typ gości, uczestników z konkretnej firmy czy też osoby, które jeszcze nie opłaciły uczestnictwa.

W module recepcji możesz także zarejestrować na nowych uczestników w trakcie wydarzenia, zmodyfikować dane wcześniej zarejestrowanych uczestników oraz wydrukować pojedyncze identyfikatory.