Prelegenci

Moduł do zarządzania prelegentami

Podczas organizowania różnego typu konferencji czy też kongresów bardzo często chcemy pochwalić się prelegentami. Moduł do zarządzania prelegentami w eventshaper doskonale wspiera organizatora w tym procesie.

Dodawanie prelegentów do wydarzenia jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić formularz z podstawowymi danymi osoby takimi jak imię, nazwisko, email, strona www, stanowisko i organizacja, którą dana osoba reprezentuje. Opcjonalnie można również dodać krótki opis osoby, który będzie później widoczny na stronie wydarzenia. Jeśli organizujesz konferencję w dwóch językach - po polsku i po angielsku, pamiętaj, aby uzupełnić opis dwukrotnie.

Jeżeli dysponujesz zdjęciem prelegenta to możesz je również dołączyć do formularza i zdjęcie to automatycznie znajdzie się na stronie wydarzenia. Jeżeli wcześniej już skonfigurowałeś agendę konferencji czy też program imprezy, to możesz połączyć osobę z sesją agendy, aby uczestnicy wiedzieli kto jest autorem danej prezentacji.

Po dodaniu prelegenta, osoba automatycznie znajdzie się na liście gości jako uczestnik typu prelegent.

Import prelegentów

Warto również wspomnieć o możliwości importu prelegentów. Jeżeli kolejny raz organizujesz event z eventshaperem to możesz zaimportować prelegentów z poprzednich swoich wydarzeń, dzięki czemu zaoszczędzisz bardzo dużo czasu i pracy. Raz wprowadzone dane przy organizacji konferencji mogą zostać użyte do organizacji kolejnego wydarzenia takiego jak kongres, sympozjum, warsztaty czy szkolenie.

Jeżeli chciałbyś się pochwalić osobami na swoim wydarzeniu, które de facto nie są prelegentami, eventshaper daje Ci możliwość zmiany nazwy. Na stronie internetowej wydarzenia zamiast nagłówka Prelegenci pojawi się wprowadzona przez Ciebie fraza np. Sportowcy, Goście Specjalni czy też Komitet Naukowy - jeśli organizujesz konferencję naukową. Będziesz mógł to zrobić w module do zarządzania stroną internetową.