Strona internetowa

Tworzenie strony konferencji nigdy nie było prostsze

Po wprowadzeniu do eventshapera podstawowych danych wydarzenia, planu w postaci agendy, dodatkowych sekcji takich jak sponsorzy, partnerzy oraz po skonfigurowaniu formularza rejestracyjnego możesz rozpocząć zarządzanie stroną internetową konferencji. Rozpocznij od wybrania adresu strony dla swojej strony. Wystarczy wybrać opcję Zmień adres i ustawić wybraną przez siebie nazwę w domenie eventshaper. Jeżeli chcesz aby strona Twojego wydarzenia widniała w Twojej domenie, skontaktuj się z nami i pomożemy Ci w konfiguracji.

Wygląd serwisu internetowego

Dajemy Ci do dyspozycji kilka gotowych szablonów strony internetowej w różnych kolorach i w różnych układach. Możesz zobaczyć jak będzie wyglądała Twoja treść w różnych szablonach i wybrać ten, który najbardziej Ci się podoba. Przycisk podgląd pokaże Ci jak Twoja strona będzie wyglądała w Internecie. W module do zarządzania stroną internetową znajdziesz również bardzo ważny przełącznik Tak/Nie, którym ustawisz dostępność swojej strony w Internecie.

Sam szablon to nie wszystko, zwłaszcza, że dużo więcej opcji dostosowania wyglądu szablonu znajdziesz w edytorze strony internetowej. Jeśli mimo wszystko potrzebujesz aby szablon strony spełniał Twoje bardzo konkretne wymagania, to skontaktuj się z nami. Możemy dla Ciebie wdrożyć dedykowany szablon tylko dla Twoich potrzeb i będziesz mógł z niego korzystać wielokrotnie przy organizowaniu konferencji.

Układ i zawartość strony

W tej części modułu do zarządzania stroną internetową możesz ustalić przede wszystkim nazwy i kolejność wszystkich sekcji na stronie. Jeśli dana sekcja nie została wcześniej uzupełniona i nie posiada treści, to nasz system poinformuje Cię o tym i automatycznie ukryje podstronę. Poza tym możesz zarządzać widocznością każdej sekcji na stronie i zdecydować czy dana sekcja ma znaleźć się w menu strony internetowej Twojego wydarzenia.

Masz również możliwość dodawania własnych podstron zawierających zdefiniowane przez Ciebie treści. W bardzo prosty sposób możesz tworzyć w niej paragrafy które mogą zawierać tekst, obrazki czy też mapę. Dzięki temu możesz opisać i pokazać dodatkowe atrakcje, które planujesz na swoim wydarzeniu, możesz opisać opcje noclegowe dla eventów kilkudniowych czy też terminy wysyłki abstraktów na konferencji naukowej. Jeżeli jesteś zaawansowanym użytkownikiem to możesz również pokusić się o dodanie sekcji napisanej w czystym HTMLu, która wyrenderuje się w szablonie zgodnie z kodem źródłowym, stylami CSS oraz skryptami JavaScript.

Ostatnimi elementami, z których możesz skorzystać są nagłówek i stopka strony. Będą to statyczne elementy samej u góry i na samym dole strony, w których możesz zamieścić dowolne informacje takie jak bannery reklamujące sponsorów konferencji, linki prowadzące do stron partnerów konferencji lub do strony internetowej Twojej organizacji..