Agenda

Tworzenie programu konferencji

Agenda czy też program wydarzenia jest nieodłącznym elementem każdego typu eventu. Konferencja naukowa, kongres, sympozjum czy też spotkanie biznesowe wymagają zaplanowania odpowiedniego programu oraz zadbania o przerwy kawowe czy też lunchowe. W eventshaper wszystko to możesz zaplanować dzięki specjalnie do tego stworzonemu modułowi do tworzenia programu konferencji.

Z doświadczenia wiemy, że wydarzenia takie jak konferencje naukowe, zloty czy też kongresy i sympozja trwają często więcej niż jeden dzień. Z kolei konferencje technologiczne, branżowe czy te z grupy IT są zazwyczaj jednodniowe, lecz cały dzień jest podzielony na dwa lub więcej równoległe bloki - np. blok technologiczny i blok biznesowy. Oprócz tego, coraz częściej mamy do czynienia z prelegentami z zagranicy, którzy będą mówić po angielsku na konferencji w Polsce. Jak to wszystko zaplanować i ułożyć?

W eventshaper możesz zaprojektować doskonałą agendę niezależnie od typu wydarzenia, które organizujesz. Program konferencji możesz podzielić na dni, każdy dzień na bloki, a oprócz tego dodawać sesje czy też przerwy kawowe. Ale to nie wszystko! Każdy dzień, blok czy sesja mogą mieć swój opis oraz przypisane miejsce np. Budynek A czy też Sala konferencyjna 120. Dodatkowo, do każdej sesji możesz przypisać język, oraz prelegenta dzięki czemu uczestnicy rejestrujący się na wydarzenie będą wiedzieli czego się spodziewać

Każdy zdefiniowany element agendy można również oznaczyć flagą sprawdzania obecności. Dzięki temu w module to sprawdzania obecności będzie można w trakcie trwania wydarzenia zliczać uczestników na poszczególnych częściach eventu.