o nas

eventshaper - system rejestracji uczestników konferencji

Młodzi, nowocześni, wszechstronni – tacy jak nasz produkt. Od 2013r. pracujemy nad narzędziem, które usprawnia i wspomaga pracę organizatorów konferencji i wydarzeń. Eventshaper to zespół świetnych inżynierów programistów. Każdego dnia udoskonalamy nasz produkt i proponujemy gotowe rozwiązania.

Na stronie eventshaper.pl organizator może samodzielnie wygenerować stronę internetową wydarzenia, zaczynając od podstawowych informacji, poprzez listę prelegentów, partnerów, sponsorów, aż do agendy i konfigurowalnego formularza rejestracji. Prosty edytor umożliwia dostosowanie układu strony i kolorów do własnych potrzeb.

W kilku szybkich krokach powstają spersonalizowane identyfikatory, bilety elektroniczne, a także certyfikaty uczestnictwa. Zaledwie kilka kliknięć wystarczy, aby rozesłać mailowo zaproszenia do potencjalnych uczestników i pozostać z nimi w kontakcie.

Dzięki opcji sprawdzania obecności dostępnej na stronie oraz obsłudze kodów QR, rejestracja przebiega szybko i sprawnie, zwłaszcza gdy ma się odbywać jednocześnie na wielu stanowiskach.

Wszystkie treści można z łatwością opublikować jednocześnie w języku polskim i angielskim, a dzięki nowoczesnej technologii uczestnicy mogą wyświetlać je również na urządzeniach mobilnych.

System eventshaper to kompletne rozwiązanie, które poprzez ciągły rozwój wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, zaspakajając nawet te nietypowe.

Eventshaper to przede wszystkim wygoda, oszczędność czasu i energii, a także profesjonalny look i niezawodne wsparcie każdej konferencji.

poznaj zespół